Dostrzeganie bliźnich i odkrywanie wartości. Materiały na wesoło i na bardzo poważnie, o nas, dla Was i o całym świecie. Nieoficjalna strona katolicka (także dla niekatolików i wątpiących).
Duszek Strona Duszyczek i Duszków - Internetowa wspólnota pomocy i wsparcia duchowego. Rozmowy, wartości, intencje
DUSZKI.PL
a tak dokładnie to Duszyczki i Duszki (*) - czyli "Duszkowo" :-)
Dzisiaj jest: 2024-07-12 16:32:09 Aktualizacja dnia: 2024-06-01 09:35:27
Duszka
MiloscMilosc Gdy oczekujesz pomocy lub sam(a) chcesz innym pomagać. Albo chciał(a)byś porozmawiać o czymś ważnym lub choćby tylko o wczorajszym podwieczorku :-) Dla wszystkich, w każdym wieku - od 0 do 201 lat ;-)
[an error occurred while processing this directive]
Strona główna Teksty i inne Intencje Dla Gości Dla Duszków Poczta Duszków Kontakt i Info
Modlitewnik Archiwum Dodaj intencję Galeria i eKartki O Duszkach Forum Księga Gości
Rocznica 18 lat oficjalnego działania Duszków w dniu 01.11.2023 i 17 lat strony Duszki.pl! (*):-) Serdecznie zapraszamy!
UWAGA! Ten serwis, strona i podstrony mogą używać cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to)!

Akcja - Jeden procent podatku

Prośba Duszyczki Gosi

Malgorzata LelekMalgorzata LelekMalgorzata Lelek

Kochane Duszki!

Witam, to Duszyczka Gosia. Nazywam się Małgorzata Lelek, mam 43 lata. Od 10 roku życia choruje na Postępujący Zanik Mięśni. Jest to, niestety, choroba nieuleczalna i, jak wynika z nazwy, stale postępująca.

Kochani, pragnę wam powiedzieć, że bycie osobą niepełnosprawną nie oznacza wcale siedzenia w domu i rozmyślania nad swoim losem. Warto mieć swoje zainteresowania, marzenia, spotykać się z ludźmi, być aktywnym. Wózek elektryczny, ktory posiadam, pozwala mi być niezależną, jednak dla osoby, która musiałaby wyjechać z domu, pokonując na wózku 14 schodków, jest to bardzo trudne.

Moim marzeniem jest urządzenie przed domem podjazu, który umożliwi mi wyjście z domu, a w konsekwencji - kontakt z ludźmi. Złożyłam już wniosek do PFRON. Kosztorys takiego podjazdu opiewa na kwotę 40 tys. złotych. Muszę sama wpłacić 20% tej kwoty, czyli 8 tys. złotych. Jako osoba nie mogąca podjąć pracy zawodowej, nie jestem w stanie sama zebrać tej sumy.

Zwracam się z uprzejmą prośbą o wpłatę dowolnej kwoty, na moje subkonto.


Konto: 62 1600 1286 0003 0031 8642 6001z dopiskiem : Lelek, 767
Przy wypełnieniu formularza PIT w rubryce "1% podatku" proszę wpisać:
KRS 0000270809 z dopiskiem: Lelek, 767

Za wszystkie wpłaty i darowizny będę niezmiernie wdzięczna.
Serdecznie dziękuję.

Duszyczka Gosia - Małgorzata Lelek

Wróć do strony głównej

Dostrzeganie bliźnich i odkrywanie wartości. Materiały na wesoło i na bardzo poważnie, o nas, dla Was i o całym świecie. Nieoficjalna strona katolicka (także dla niekatolików i wątpiących).
Powrót na stronę główną      Info o stronie, kontakty, prawa autorskie itd.      Legalność materiałów i oprogramowania na stronie Duszki.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone (o ile nie zaznaczono inaczej) co do materiałów umieszczonych na stronie, podstronach, skrótach - zarówno jeśli chodzi o teksty, rysunki, muzykę, filmy - są one wytworem i własnością zespołu redakcyjnego Duszki.pl. Pozostałe materiały umieszczamy za zgodą ich twórców.
Warunki korzystania z materiałów na stronie Duszki.pl
Informacje o ochronie, przetwarzaniu danych osobowych, zapytania i zgloszenia
Ochrona danych osobowych na stronie Duszki.pl
Prywatne serwery Zbigniewa Kuleszy zjk.pl. Aktualny dostawca Internetu - Vectra.pl, Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół redakcyjny duszki.pl: redakcja@duszki.pl
W sprawie treści i działania strony oraz w sprawie funkcjonowania i udostępniania treści na serwerach duszki.pl - kontakt z administratorem: duszek@duszki.pl lub zjk7@wp.pl

Valid HTML 4.01 TransitionalValid XHTML 1.0 TransitionalPoprawny CSS!Poprawny CSS!

Copyright (c): Zbigniew Kulesza, Sieradz 2006-2021