Dostrzeganie bliźnich i odkrywanie wartości. Materiały na wesoło i na bardzo poważnie, o nas, dla Was i o całym świecie. Nieoficjalna strona katolicka (także dla niekatolików i wątpiących).
Duszek Strona Duszyczek i Duszków - Internetowa wspólnota pomocy i wsparcia duchowego. Rozmowy, wartości, intencje
DUSZKI.PL
a tak dokładnie to Duszyczki i Duszki (*) - czyli "Duszkowo" :-)
Dzisiaj jest: 2023-11-30 05:51:58 Aktualizacja dnia: 2023-11-11 10:40:03
Duszka
MiloscMilosc Gdy oczekujesz pomocy lub sam(a) chcesz innym pomagać. Albo chciał(a)byś porozmawiać o czymś ważnym lub choćby tylko o wczorajszym podwieczorku :-) Dla wszystkich, w każdym wieku - od 0 do 201 lat ;-)
[an error occurred while processing this directive]
Strona główna Teksty i inne Intencje Dla Gości Dla Duszków Poczta Duszków Kontakt i Info
Modlitewnik Archiwum Dodaj intencję Galeria i eKartki O Duszkach Forum Księga Gości
Rocznica 18 lat oficjalnego działania Duszków w dniu 01.11.2023 i 17 lat strony Duszki.pl! (*):-) Serdecznie zapraszamy!
UWAGA! Ten serwis, strona i podstrony mogą używać cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to)!


Szukamy korzeni rodzinnych Duszenkow

 

Otrzymaliśmy list od Pani Władysławy Wawrzyniak:

Witam wszystkie Duszki!

Dzięki przypadkowi do was trafiłam. Pozdrawiam i zapytuję, czy można u was zamieszczać informacje o poszukiwanych przodkach pochodzących z Ukrainy. Jako ciekawostkę podam, że moja prababcia nazywala sie Maria Duszeńko, Duszenko, Duszenka lub Diduszko (?) ur. w Uściu Zielonym niedaleko Iwano -Frankowska (k. Iwano -Frankiwska). A pochodzę z rodziny Tarnowskich / Muły /i Tarnawskich / Bigoraje /ur. w Mariampolu.

Proszę o kontakt te rodziny.
Sedrecznie pozdrawiam i czekam na wieści.

Władzia Wawrzyniak - pseudonim literacki - WaW
waw2006@op.pl

PS.
20. 11 .08. odbyl się mój udany III wieczór literacki mojego III tomiku wierszy" Mirra mojego życie... Bóg, przemijanie, miłośc, natura".
Dziękuję  za to: Bogu i ludziom dobrej woli, którzy  przyczynili sie i pomogli mi do wydania mojego tomiku i zorganizowania III mojego wieczoru autorskiego. Miałam następne  "swoje 5 minut  w zyciu".

Oczywiście prośbę spełniamy :-)

Serdecznie pozdrawiam

Duszek Zbyszek


Wróć do strony głównej
Dostrzeganie bliźnich i odkrywanie wartości. Materiały na wesoło i na bardzo poważnie, o nas, dla Was i o całym świecie. Nieoficjalna strona katolicka (także dla niekatolików i wątpiących).
Powrót na stronę główną      Info o stronie, kontakty, prawa autorskie itd.      Legalność materiałów i oprogramowania na stronie Duszki.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone (o ile nie zaznaczono inaczej) co do materiałów umieszczonych na stronie, podstronach, skrótach - zarówno jeśli chodzi o teksty, rysunki, muzykę, filmy - są one wytworem i własnością zespołu redakcyjnego Duszki.pl. Pozostałe materiały umieszczamy za zgodą ich twórców.
Warunki korzystania z materiałów na stronie Duszki.pl
Informacje o ochronie, przetwarzaniu danych osobowych, zapytania i zgloszenia
Ochrona danych osobowych na stronie Duszki.pl
Prywatne serwery Zbigniewa Kuleszy zjk.pl. Aktualny dostawca Internetu - Vectra.pl, Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół redakcyjny duszki.pl: redakcja@duszki.pl
W sprawie treści i działania strony oraz w sprawie funkcjonowania i udostępniania treści na serwerach duszki.pl - kontakt z administratorem: duszek@duszki.pl lub zjk7@wp.pl

Valid HTML 4.01 TransitionalValid XHTML 1.0 TransitionalPoprawny CSS!Poprawny CSS!

Copyright (c): Zbigniew Kulesza, Sieradz 2006-2021