Dostrzeganie bliźnich i odkrywanie wartości. Materiały na wesoło i na bardzo poważnie, o nas, dla Was i o całym świecie. Nieoficjalna strona katolicka (także dla niekatolików i wątpiących).
Duszek Strona Duszyczek i Duszków - Internetowa wspólnota pomocy i wsparcia duchowego. Rozmowy, wartości, intencje
DUSZKI.PL
a tak dokładnie to Duszyczki i Duszki (*) - czyli "Duszkowo" :-)
Dzisiaj jest: 2023-11-30 05:13:49 Aktualizacja dnia: 2023-11-11 10:40:03
Duszka
MiloscMilosc Gdy oczekujesz pomocy lub sam(a) chcesz innym pomagać. Albo chciał(a)byś porozmawiać o czymś ważnym lub choćby tylko o wczorajszym podwieczorku :-) Dla wszystkich, w każdym wieku - od 0 do 201 lat ;-)
[an error occurred while processing this directive]
Strona główna Teksty i inne Intencje Dla Gości Dla Duszków Poczta Duszków Kontakt i Info
Modlitewnik Archiwum Dodaj intencję Galeria i eKartki O Duszkach Forum Księga Gości
Rocznica 18 lat oficjalnego działania Duszków w dniu 01.11.2023 i 17 lat strony Duszki.pl! (*):-) Serdecznie zapraszamy!
UWAGA! Ten serwis, strona i podstrony mogą używać cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to)!


Rekolekcje nad Bałtykiem i pielgrzymka do Medjugorie 2013
za pośrednictwem Duszyczki AnnieTylko z Maryją

Rekolekcje w drodze i nadmorskiej ciszy

Pod opieką Ks. Andrzeja  Bui

ObrazParafia Ostrowo 23 - 26.V.2013r.
Nawiedzimy sanktuarium  M.B. Bolesnej w Licheniu,
w Oborach,w Swarzewie  kaszubskie niespodzianki.


Zabieramy: N. Testament, różaniec, notatnik.

Koszt: 360 zł.( 3 noclegi, 2 posiłki/dz., autokar)

Zbiórka przed kościołem 23 maja godz. 6.45
W-wa, Ostrobramska 72
Zapisy: dn.5.V.br o 14.oo Warszawa, Ostrobramska 72 salka k/kancelarii koś.M.B.Ostrobramskiej
lub tel.507183347  ew.228122175  (9-15.oo)
 
PIELGRZYMKA do MEDJUGORIE 
DALMACJA nad ADRIATYKIEM.
01-12. 06. 2013 12 dni        510 zł   250 euro
 
Program:   Dzień I -01.06 do Tatr  Godz. 07.00 Msza św.  wyjazd z Warszawy (Parafia MB Ostrobramskiej)  przez Radom, w kierunku Tatr. Małe Ciche - Obiadokolacja i nocleg.
 
Dzień II 06.07 – Słowacja i Węgry. Msz św. następnie przejazd przez  Słowację – zwiedzanie uzdrowiska w Dudincach ,dalej w kierunku Budapesztu –Węgry. Przy granicy z Chorwacją obiadokolacja i nocleg.
 
Dzień III  - Chorwacja   Msz św. następnie przejazd przez  Chorwację do miejscowości Split - zwiedzanie Starego Miasta: Pałac Dioklecjana, kościół św. Dujama, krypty Św. Łucji, Perystyl, świątynia Jupitera.
·      Omiś (zwiedzanie) przyjazd na nocleg. Obiadokolacja i nocleg
 
Dzień IV -    Wypoczynek nad Adriatykiem
·      Podczas pobytu codzienne Msze św. Zakwaterowanie - pensjonat blisko morza.
·      Czas wolny, plażowanie, wypoczynek na plaży (realizacja wycieczek np. statkiem na wyspę) . W pensjonacie śniadania i obiadokolacje
 
Dzień V  - Wzdłuż wybrzeża Dalmacji i do Bośni i Hercegowiny
·      Msza św.  po śniadaniu wykwaterowanie, wyjazd do Veprić i Makarskiej.
·      Przejazd do Medjugorje w Bośni i Hercegowinie na nocleg, zakwaterowanie  w hotelu, obiadokolacja .
 
Dzień V – IX   Pobyt w Medjugorie przed 33 rocznicą objawień.
·      podczas pobytu każdego dnia w godzinie przybycia Matki w kościele św. Jakuba weźmiemy udział w Mszach świętych, adoracji Najświętszego Sakramentu, różańcu modlitwach o uzdrowienie duszy i ciała itp.
·      odwiedzimy Górę Objawień, Podbrdo modlitwa różańcowa i medytacja. udamy się na Górę Kriżevac. Dodatkowo zwiedzamy: Oazę Pokoju, możliwe spotkanie z widzącymi, poznamy inne ważne miejsca w Medjugorie i okolicy.  Godz.13 lub18°° Msza św.
·      podczas  pobytu wyżywienie: śniadania i obiadokolacje u gospodarzy.
W planie, wodospady w miejscowości Kralice i Ljubuszki muzeum antyczne .
 
Dzień X – Mostar i Kaniony
·      śniadanie, wykwaterowanie z hotelu zwiedzimy Mostar – leżący w  centrum Hercegowiny zwiedzimy; turecką starówkę Kuiundziluk, stary most, meczet. Kaniony rzeki Neretwy i Bosny,
·      przejazd w kierunku Budapesztu. Przyjazd na miejsce, zakwaterowanie w hotelu.
 
Dzień XI  – Słowacja i Węgry Msza św., śniadanie, przejazd przez  Słowację zwiedzamy okolice Tatr - Małe Ciche - Obiadokolacja i nocleg
 
Dzień XII  - Kraków - Łagiewniki i do domu
·      Msza św., śniadanie, po śniadaniu wykwaterowanie z kwater u górali , wyjazd w drogę powrotną do Warszawy przez Kraków - Łagiewniki, przyjazd na miejsce zbiórki w godzinach wieczornych.
 
Cena zawiera: transport autokarem, ubezpieczenie KL i NNW, opieka pilota, zakwaterowanie: 11 noclegów wyżywienie wg programu: 10 śniadań i 10 obiadokolacji , realizację programu, pilot na trasie i Msze św..
 
Cena nie zawiera:  biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, opłaty drogowe, parkingi, przewodników  miejscowych, prom na wyspę (21 euro) i wydatków osobistych.
ZAPISY: 507183347 - 228122175 Pn»Pt.do15  Spotkanie org. 9.IV.13r - 1700    i   5.V.13r - 1700 Parafia  MB - Ostrobramska 72   salka k/kancelarii
batkoster@gmail.com     www.zwiastowanie.alleluja.pl
 
Ogłoszenie do wydruku tutajWróć do strony głównej
Dostrzeganie bliźnich i odkrywanie wartości. Materiały na wesoło i na bardzo poważnie, o nas, dla Was i o całym świecie. Nieoficjalna strona katolicka (także dla niekatolików i wątpiących).
Powrót na stronę główną      Info o stronie, kontakty, prawa autorskie itd.      Legalność materiałów i oprogramowania na stronie Duszki.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone (o ile nie zaznaczono inaczej) co do materiałów umieszczonych na stronie, podstronach, skrótach - zarówno jeśli chodzi o teksty, rysunki, muzykę, filmy - są one wytworem i własnością zespołu redakcyjnego Duszki.pl. Pozostałe materiały umieszczamy za zgodą ich twórców.
Warunki korzystania z materiałów na stronie Duszki.pl
Informacje o ochronie, przetwarzaniu danych osobowych, zapytania i zgloszenia
Ochrona danych osobowych na stronie Duszki.pl
Prywatne serwery Zbigniewa Kuleszy zjk.pl. Aktualny dostawca Internetu - Vectra.pl, Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół redakcyjny duszki.pl: redakcja@duszki.pl
W sprawie treści i działania strony oraz w sprawie funkcjonowania i udostępniania treści na serwerach duszki.pl - kontakt z administratorem: duszek@duszki.pl lub zjk7@wp.pl

Valid HTML 4.01 TransitionalValid XHTML 1.0 TransitionalPoprawny CSS!Poprawny CSS!

Copyright (c): Zbigniew Kulesza, Sieradz 2006-2021